Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548 avideo@avideo.lv

Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548
avideo@avideo.lv

Veikals Pērļotava

Sestdiena, 03 Aprīlis 2021

Nevienai modes dāmai nav lemts pamest veikalu „Pērļotava” bez pirkuma. Šeit ir absolūti viss, lai pārvērstu un izgreznotu jebkuru sievieti: kaklarotas, gredzeni, rokassprādzes, auskari un klipši jebkurai gaumei. Visas rotas izgatavotas no kvalitatīviem materiāliem. Tas attiecas gan uz pērlītēm, gan pusdārgakmeņiem.
Sievietes, kuras seko pēdējām modes tendencēm, būs patīkami pārsteigtas. Šeit pieejama bagātīga pie blūzes vai krekliņa piespraužamu rotu palete. Plašais ar akmentiņiem izšūto apkaklīšu piedāvājums atdzīvinās jebkuru, pat pašu konservatīvāko, garderobi. Pamēģiniet izgreznot vienkāršu blūzīti ar šādu rotājumu, un tā kļūs par modernu šedevru, bet jūs no lietišķas sievietes pārvērtīsieties par romantisku meiteni.
Ja vēlaties iegādāties kaut ko īpašu un ekskluzīvu, tad veikala meistares nāks jums talkā. Viņas ar prieku izpildīs jūsu pasūtījumu. Lai tā būtu piespraude kādā noteiktā krāsu gammā, vai svētku komplekts pie vakarkleitas. Starp citu, iesakām savu tērpu ņemt līdzi, lai nekļūdītos un neapjuktu krāsu toņu dažādībā. Pie tam, jūs variet nest uz šejieni savu bižutēriju, kuri ir saplīsusi vai zaudējusi savu pievilcību. Veikala personālam ir pa spēkam jebkas. Pilnīgi iespējams, ka pēc remonta un meistara radošajām izpausmēm, jūsu rota sāks pilnīgi jaunu dzīvi.
Bez gatavajiem izstrādājumiem, „Pērļotavā” var iegādāties atsevišķus rotu elementus: akmeņus, diegus, ķēdītes un slēdzīšus. Grūti paiet garām spilgtajām, pūkainajām dzijas pīnēm. To sortiments tiek regulāri atjaunots. Ikviens, kurš spēj radīt paša rokām, var ieekonomēt laiku un naudu, pavadot laiku veikalā „Pērļotava”.

Ziņas

Par portālu

Rubrikas