Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548 avideo@avideo.lv

Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548
avideo@avideo.lv

Ceilonas tēja

Piektdiena, 16 Aprīlis 2021

Indijas okeāna pērle Šrilanka, galvenokārt, ir slavena pateicoties Ceilonas tējai. Koncerna Euro Asia Corporation produkcija ir tikai premium klases. Visaugstākās kvalitātes garants ir emblēma uz iepakojuma – lauva ar šķēpu. Tā apliecina, ka tēja ražota un fasēta tieši Šrilankā. Uz salas ir speciāla valsts iestāde – Tējas Padome. Tējas zīmolu F&S un Favor produkcijas kvalitātes standarti atbilst visām Tējas Padomes ekspertu prasībām. Tējas kvalitāte ir redzama ar neapbruņotu aci.
Simona Krieviņa, veikala īpašniece: “Tējai jabūt vienādai struktūrai, bez piemaisījumiem, bez zariņiem, bez blakus aromātiem. Uz paciņas jābūt lauvai, kā kvalitātes zīmei. Tas nozīmē, ka tā ir īsta Ceilonas tēja. Tā ir kvalitātes zīme”.
Firmas veikalā Tējas Pasaule tējas pazinējiem piedāvā dažādas tās variācijas, lai apmierinātu visizsmalcinātakās vēlmes. Elites tējas sastāvā ir tikai pašas augstākās kvalitātes tējas lapas. Tējai ir vērtīgas tonizējošas īpašības, lieliska garša un aromāts. Ieklausieties tikai nosaukumos: „Britu sapnis”, „Ceilonas leģenda”, „Burvju fazāns”.
Simona Krieviņa, veikala īpašniece: “Tās ir ļoti glīti noformētas, un arī kvalitāte atbilst noformējumam. Eiropā šādu teju piedāvajam tikai mēs”.
Veikalos Tējas Pasaule dažādas šķirnes ir fasētas metāla kārbās ar unikālu dizainu. Tas pasvītro tējas vērtību un burvību. Oriģinālā tējas kārba būs lieliska dāvana.

Ziņas

Par portālu

Rubrikas