Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548 avideo@avideo.lv

Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548
avideo@avideo.lv

Meklētāju sporta biedrība

Ceturtdiena, 21 Septembris 2017

Latvijas Meklētāju sporta biedrība apvieno visus pazudušo artefaktu meklēšanas entuziastus. Mūsdienu metāla detektori spēj atšķirt monētas no metāla atkritumiem, atpazīst cēlmetālus.Šīs sezonas jaunumi bija apskatāmi starptautiskajā izstādē „Atpūta un sports". Jaunā iekārta XP DEUS ir kompānijas Explorer izstrādātās līnijas flagmanis. Tā ir iekārta, kura spēj meklēt maksimālajā dziļumā. Pie tam cenu politika ir samērā liberāla – šo ierīci var nopirkt, atkarībā no komplektācijas, par 800-1300 eiro. Iekārta ir viegla, kompakti saliekama, bez vadiem. Uz doto brīdi tā ir vienīgā savā klasē.
Pinpointers - tā ir papildus meklēšanas iekārta, kura ievērojami samazina laiku, kas nepieciešams sīka objekta atrašanai. Praksē laiks, kuru jūs pavadāt ar metāla detektoru meklējot mantu, un atradumu skaits ir tieši saistīti, - jo mazāks laiks tiek veltīts vienam atradumam, jo vairāk jūs kopā atradīsiet. Pinpointers dod iespēju izvilkt monētu no bedres sekundes laikā. Biedrības plāns ir veicināt meklēšanas sporta popularitāti gan starp profesionāļiem, gan visiem piedzīvojumu meklētājiem..
Vēl viens jaunums no firmām Bounty Hunter, Tekhnetic un Fisher (tagad tas ir viens koncerns) ir metāla detektors Land Ranger Pro. Pēc cenu kategorijas tam ir sākuma līmenis. Cena, atkarībā no komplektācijas, nepārsniedz 300 eiro. Tajā pašā laikā iekārtas iespējas un raksturlielumi neatpaliek no tām, kuras maksā ap 500 eiro. Tas ir labs aparāts par pieņemamu cenu, kuram ir visas nepieciešamās funkcijas.
Par biedrības locekli var kļūt jebkurš – gan viens, gan ar visu ģimeni. Ja nekad neesiet turējis rokās metāla detektoru un neesiet izjutis apslēpto dārgumu meklēšanas azartu, tad dodieties uz Meklētāju sporta biedrību. Metāla detektorus un citu aprīkojumu gan profesionāļiem, gan iesācējiem var iegādāties uz vietas – veikalā minelab.lv.
tālr. 67 324 541
mob. 29 541 412
www.msb.lv

Ziņas

Par portālu

Rubrikas