Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548 avideo@avideo.lv

Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548
avideo@avideo.lv

Siltumnīcas no polikarbonāta

Pirmdiena, 05 Aprīlis 2021

Pagājis tas laiks, kad tika izmantotas stikla un plēves siltumnīcas . Šodien agro dārzeņu audzēšanai tiek ierīkoti mūsdienīgi lecekti, kas ir pārklāti ar unikālu materiālu – šūnu polikarbonātu. Izstrādājumi no polikarbonāta daudzkārt pārspēj stikla izstrādājumus ar to mazāku svaru un izturību. Pateicoties gaisa kamerām palielinās siltumizolācijas līmenis, siltumnīcā radot augu aktīvajai augšanai nepieciešamo mikroklimatu . Aizsargslānis kavē ultravioleto staru iekļūšanu, kas kaitē augiem. Polikarbonāta izturīgās plāksnes neaizpūtīs vējš vai pat vētra, materiāls izturēs ne tikai sniegu, bet arī krusu. Šādu aizsegu nevajadzēs novākt pirms ziemas .
Vēl viena dārza zem polikarbonāta jumta neapšaubāma priekšrocība ir uzstādīšanas vieglums. Katra siltumnīcas detaļa ir sanumurēta un pielikumā pie tās ir detalizēta salikšanas instrukcija. Ja kultūru audzēšanas apjoms nav ierobežots ar dārza teritoriju, tad veikalā www.perchina.lv var iegādāties lecektis lauksaimniecības kultūru rūpnieciskai audzēšanai zemnieku saimniecībās.
Iegādājoties veikalā perchina.lv ražotāja „Voļa” polikarbonāta siltumnīcas, jūs saņemsiet desmit gadu garantiju. Ja tiks bojāta kāda konstrukcijas daļa, to tūlīt aizstās ar jaunu .

Ziņas

Par portālu

Rubrikas