Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548 avideo@avideo.lv

Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548
avideo@avideo.lv

Seksologa dr.Artūra Vāveres privātprakse

Trešdiena, 06 Septembris 2017

 

Ikvienam cilvēkam var rasties jautājumi vai dažāda rakstura traucējumi intīmajā dzīvē. Seksologs un seksapatalogs Artūrs Vāvere uzskata, ka visas problēmas var atrisināt, ja pārkāpj pāri saviem aizspriedumiem vai nezināšanai un laicīgi vēršas pie speciālista.

Dr. Artūrs Vāvere sniedz konsultācijas par seksuālās veselības saglabāšanu un uzlabošanu, kā arī ārstē ar seksuālo veselību un uzvedību saistītās slimības. Visbiežāk pēc palīdzības vēršas, lai ārstētu priekšlaicīgu vai apgrūtinātu ejakulāciju, novērstu erekcijas un potences traucējumus, kā arī veiktu dzimumlocekļa formas un izmēru korekciju. Kā senākā vīriešu dzimumlocekļa palielināšanas metode bija periodiski pie dzimumlocekļa piesiets akmens.Tā ir vēsture. Mūsdienās ir radītas dažādas efektīvas metodes, lai uzlabotu vīrišķos parametrus.

Dr. Artūrs Vāvere ir labi pazīstams speciālists vīriešu dzimumlocekļa izmēru un formas korekcijas jautājumos ne tikai Baltijas, bet arī NVS valstīs. Seksologs ir izstrādājis speciālu manuālo metodi, kuras rezultātā tiek uzlaboti vīriešu dzimumlocekļa parametri. Metodes pamatā ir spiediena maiņa, kas impulsīvas iedarbības rezultātā veicina audu šūnu dalīšanās procesu. Seksologa privātpraksē tiek izplatīta speciāla medicīniskās ierīces – ekstenderi, kas paredzētas dzimumlocekļa izmēru palielināšanai un izliekumu korekcijai. Baltijā, jau vairāk kā tūkstotis vīriešu izmanto šo ierīci un gūst pozitīvus rezultātus īsā laika periodā.

Seksoloģija skar cilvēka intīmāko dzīves daļu, tāpēc attieksmē no ārsta, prasa saprotošu un individuālu pieeju katram klientam, kā arī konfidencialitātes ievērošanu, tāpēc dr. Artūra Vāveres privātpraksē pieņemšanas notiek pēc iepriekšēja pieraksta pa tālruni 27252525 vai mājas lapā www.seksologs.lv.

Ziņas

Par portālu

Rubrikas