Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548 avideo@avideo.lv

Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548
avideo@avideo.lv

Motoreļļas no Liqui Moly

Otrdiena, 06 Aprīlis 2021

- Vairāk video mūsu portālā www.avideo.lv
Pareiza motoreļļas izvēle garantēs motora ilgmūžību. Eļļa to aizargās no priekšlaicīgas izdilšanas, dzesējot un samazinot berzi starp detaļām. Kvalitatīva motoreļļa efektīvi iznīcina degvielas degšanas procesā radušos nosēdumus, aizsargā dzinēju no korozijas, palielinot automobīļa ekspluatācijas laiku. Pēc vācu specializēto autožurnālu versijas, jau devīto gadu pēc kārtas par labāko no plašā motoreļļu klāsta atzīta eļļa Liqui Moly.

Kompānija LT Automotive ir LIQUI MOLY ekskluzīvais pārstāvis Latvijā. Visa produkcija, kura pieejama Latvijas tirgū, ir tieši tāda pati kā Vācijā. To ražo un fasē tikai Vācijā. LIQUI MOLY motoreļļu sastāvs nodrošina kvalitatīvu automobīļu ekspluatāciju arī aiz Vācijas robežām.

Igors Līvmanis, SIA „LT Automotive” īpašnieks

LT Automotive piegādā gan vairumtirdzniecībai, gan mazumtirdzniecībai plašu motoreļļu un autokosmētikas klāstu. Bagātīgāka kļuvusi Moligena līnija. Radīta jauna sērija New generation, kuru var lietot jaunākām mašīnām,- aizsargāt dzinēju, samazināt berzi. Šo eļļu var lietot ekstrēmālos apstākļos. Tā lieliski derēs gan ziemā, gan vasarā. Tā ir ne tikai zaļā krāsā, bet arī, ja notiks kāda noplūde, ar ultravioletās lampas palīdzību jūs to ātri noteiksiet, jo šī krāsviela fosforicē. Tas ļoti palīdz automehāniķiem. Piedāvājam arī eļļas piedevas. Arī tai ir tāda pati krāsa. Tas ļaus bez problēmām piestartēt automašīnu ziemā, lieliski aizsargās dzinēju. Šī piedeva nodrošina 50 000 km noskrējienu.

Pateicoties saprātīgām vairumtirdzniecības cenām, LIQUI MOLY produkcija ir izdevīga autoveikaliem un servisiem. Kompānijas birojā var saņemt konsultāciju par LIQUI MOLY produkcijas lietošanu. Nepieciešamības gadījumā, ar menedžeri var tikties arī brīvdienās. LT Automotive mājaslapā ir sadaļa gan vairumtirgotājiem, gan vienkāršiem lietotājiem.
SIA „LT Automotive”
Biķernieku iela 121 h, Rīga
tālr. 29 214 331
www.ltam.lv

Ziņas

Par portālu

Rubrikas