Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548 avideo@avideo.lv

Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548
avideo@avideo.lv
Gancogs

Gancogs

Mongolijas tautas dziednieks

Address

  • Street: Stirnu iela 8

Contact

  • Telephone: +371 20063650
  • E-Mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Video

Apraksts

90to gadu sākumā Kašpirovskis un Čumaks ar televīzijas palīdzību ārstēja neglābjami slimos. Mūsdienu mongoļu dziednieks Gancogs, kurs praktizē Latvijas galvaspilsētā, nav ekstrasenss. Viņs akumulē kosmosa enerģiju un dod to cilvēkiem, kuru rezerves ir beigušās. Rezultātā organisms atjaunojas, un cilvēks atbrīvojas no hroniskām kaitēm, viņam klāt neķeras gripa un saaukstēšanās. Gancoga dzimšanas dienā viņa tēvs pamanīja Ulan-Batoras debesīs spilgtu gaismu. Lama to tulkoja kā zīmi – ģimenē piedzims neparasts bērns, tas kļūs par Debesu spēku valdnieku un ar dievišķās enerģijas palīdzību ārstēs cilvēkus. Tāpēc vecāki viņu nosauca par Gancogu – tas ir „dzirksteļojošo".

Dziednieks Gencogs: «Kad iekšējā enerģija ir vāja, orgāni ātrāk nolietojas, līdz ar to organisms ātrāk saslimst – dažādi vīrusi, gripa, klepus. Kad iekšējā enerģija ir vāja, cilvēks biežāk slimo. Ja iekšējās enerģijas ir daudz un tā ir stipra – cilvēks neslimos».

15 gadu laikā dziednieks ir apguvis Tibetas medicīnu un ārstniecisko augu īpašības. 30 gadu vecumā viņš ieguva diplomu un sāka ārstēt savus tautiešus Mongolijā, pēc tam pameta dzimteni un ieradās Latvijā. Šeit viņš praktizē jau otro gadu desmitu. Viņš specializējas uz iekšējo enerģiju un organisma enerģētiskajiem punktiem. Gan lielus, gan mazus pacientus viņš pieņem necilā kabinetā, medicīnas centrā Purvciemā. Kaimiņos atrodas LORa un bērnu ārsta kabineti. Dziednieks jau ir palīdzējis tūkstošiem cilvēku uzlabot savu veselību. Apjautājiet savus paziņas – jūs noteikti sastapsiet mongoļa Gancoga tagadējos vai bijušos pacientus. Viņš veiksmīgi tiek gala ar dažādām kaitēm. „Rīta" filmēšanas grupa personīgi redzēja pateicīgos pacientus ar puķu pušķiem un konfekšu kārbām. Arī ģimenes vizītes nav retums.

Video

 

gantzog

Ziņas

Par portālu

Rubrikas