Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548 avideo@avideo.lv

Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548
avideo@avideo.lv

LatviaBeerFest 2018

Trešdiena, 30 Maijs 2018

Avots: latviabeerfest.lv:

Šogad LATVIABEERFEST 2018 ne tikai nāk klajā ar jaunu vizuālo identitāti, bet arī prezentē jauno proves kausa dizainu, kurš tapis sadarbībā ar ilggadējo sadarbības partneri SAHM.

Kā katru gadu tā arī šogad, tiek mainīta festivāla identitāte, pēc kuras tiek veidots jauns kausa logo. Mainoties logo, mainīts tiek arī paša kausiņa dizains, tādā veidā padarot katra gada kausiņus par unikāliem.

Katru gadu pērno gadu proves kausiņus var iegādāties arī festivāla teritorijā, taču, viņi ir ierobežotā skaitā. Piemēram, pērnā gada kausiņi tikai izpārdoti festivāla laikā un vairs nebūs iespējams tos iegādāties.

Festivāls LATVIABEERFEST 2018 norisināsies piecas dienas pašā Rīgas sirdī, Vērmanes dārzā, no 23. - 27. maijam, kur būs iespēja baudīt jaunas un jau iecienītas alus šķirnes, vietējo pavārmākslas meistaru gardumus, kā arī apskatīt un iegādāties amatnieku darinājumus.Alus festivāls "Latviabeerfest" šogad notiks jau 6. gadu pēc kārtas - Rīgā, Vērmanes dārzā, no 25. līdz 29. maijam un to rīko biedrība "Alus Brālība".

Ziņas

Par portālu

Rubrikas