Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548 avideo@avideo.lv

Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548
avideo@avideo.lv

Ekoloģiskais siltinātājs

Ceturtdiena, 08 Aprīlis 2021

Šo demo māju no ekoloģiskiem materiāliem būvējusi kompānija RB&B Placis. Mūsdienās gaiss pilsētas dzīvokļos un mājās ir vairākas reizes netīrāks nekā ārā. Tas ir tāpēc, ka izmantoti nekvalitatīvi un neekoloģiski celtniecības un apdares materiāli.

Otra mūsdienu mājokļu problēma ir nesamērīgi augsti apkures izdevumi. Energozudumus iespējams samazināt uz pusi, ja spēsiet noturēt siltumu mājā.

Trešā problēma ir paaugstinātais mitrums telpās. Mūsdienu metālplastikas durvis un logi rada mājvietā hermētiskas konnservbundžas efektu. Lai nebojātu savu un ģimenes veselību, pie tam ekonomētu uz apkures rēķiniem, izvēloties būvmatriālus, pievēršiet uzmanību ne tikai vizuālajam aspektam, bet arī kvalitātei un drošībai.

Māju būvniecībai un remontam uzņēmums RB&B Placis piedāvā dažādus dabīgus būvmateriālus, kurus izmanto jebkura tipa sienu, griestu un grīdu siltināšanai un apdarei. Šos materiālus izstrādājuši vietējie un ārzemju speciālisti. Tie ir ideāli piemēroti Latvijas klimatiskajiem apstākļiem.

Uzņēmums „RB&B Placis”
Būvmateriāli, ekovate, koka-finiera plāksnes Bauskas šosejas 11.kilometrs
tālr. 29337019
www.rbbplacis.lv

 • RB&B Placis
  Vissiltākās mājas Latvijā
  Ekoloģiski būvmateriāli

  +371 29337019
  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  RB&B Placis
 • Ziņas

  Par portālu

  Rubrikas