Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548 avideo@avideo.lv

Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548
avideo@avideo.lv

Car Scents aromatizatori

Ceturtdiena, 01 Aprīlis 2021

Mūsdienās cilvēki ievērojamu dienas daļu pavada savās automašīnās. Komfortablai braukšanai var traucēt nepatīkama benzīna vai izplūdes gāzu smaka. Kompānija CS Baltic ir oficiālais dabīgo aromatizatoru Car Scents izplatītājs Baltijas valstīs. Car Scents – tā ir plaša oriģinālu smaržu palete stilīgā un ērtā iepakojumā. Kvalitatīvie aromatizatori radīti ASV no dabīgām, organiskām eļļām, kuras spiestas no zālītēm, augiem un ziediem. Nelielā, ērtā un gaumīgā „konservu kārbiņa” 2 mēnešus nodrošinās patīkamu aromātu jūsu auto salonā.

Māris Vesmanis, uzņēmuma CS Baltic īpašnieks: Amerikāņi ļoti lepojas ar to, ka ražošana joprojām notiek pie viņiem. Uz katra iepakojuma ir amerikāņu karogs, visur tiek norādīts, cik produkts ir kvalitatīvs. Parasti gaisa atsvaidzinātaji ir kaut kur jāpakar vai jāpielipina, toties šo burciņu var noliikt zem sēdekļa vai durvju atvilknē.

ASV aromatizatori atbilst starptautiskajiem kvalitātes standartiem, tie ir nekaitīgi cilvēkam un apkārtējai videi. Car Scent piedāvā 30 dažādus aromātus – kožļājamās gumijas, zemeņu, meloņu, zemeņu ar putukrējumu, ābola ar kanēli, visiem zināmos vaniļas un kokosa, - svaigus, saldus un vīrišķīgus aromātus. Ir pieejami testeri–uzlīmes jebkuram produktam. Pie tam, ir iespēja regulēt aromāta intensitāti, palielinot vai samazinot to ar speciālas konstrukcijas vāciņa palīdzību. Car Scents aromatizatori ir piemēroti arī lietošanai mājās vai birojā. Tie pilda savas funkcijas pat ilgāk, nekā ražotājs to garantē

Māris Vesmanis, uzņēmuma CS Baltic īpašnieks: Mūsu produktu aromāts saglabājas, kā minimums, 2 mēnešus. Pēc tam tos var novietot mazākā telpā, piemēram, drēbju skapī, tur, kur glabājas apavi vai sporta somā. Šī burciņa vēl smaržos mēnesi, divus vai trīs.

Car Scents aromatizatori nodrošinās jūsu automobīlī maigu, neuzbāzīgu aromātu tūkstošiem kiilometru garumā

Uzņēmums CS Baltic
Valmieras iela 1, Rīga
tālr. 67 286 800
www.csbaltic.lv

Ziņas

Par portālu

Rubrikas