Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548 avideo@avideo.lv

Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548
avideo@avideo.lv

Binokļi Accolade

Svētdiena, 10 Janvāris 2021

- Pasūtīt sižeta filmēšanu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Lietuviešu kompānijas Yukon Advanced Optics Worldwide termokameras, nakts redzamības iekārtas un „gudrie” tēmekļi galvenokārt paredzēti medībām. Tomēr tos izmanto arī drošības, meklēšanas un glābšanas struktūras. Firmas produkcija ir pārstāvēta vairāk kā 70 pasaules valstīs, bet ražota tiek Lietuvas, Krievijas, Lielbritānijas, Baltkrievijas un Ķīnas uzņēmumos. Uzņēmumam ir arī servisa centri Eiropā un Krievijā, kā arī konstruktoru birojs Ukrainā. Oficiālais pārstāvis Latvijā- kompānija Omicron, tirgo zīmolu Yukon Pulsar novērošanas iekārtas, medību tēmekļus un binokļus firmas veikalā un mājaslapā ieskaties.lv. Šī gada jaunums ir nakts redzamības binoklis Accolade.

Pastāvīga medību tehnikas uzlabošana padara šo nodarbi arvien komfortablāku. Ar binokļa Accolade XP 50 palīdzību iespējams novērot mērķi pat 1800 metru attālumā. Iekārta ir droši aizsargāta no dažādu ārējo faktoru iedarbības. Izturīgais korpuss pasargās no fiziskiem triecieniem, bet aukstumizturīgais displejs darbosies pat -25 grādu salā.

Binokļi ir putekļu un mitruma droši, kā arī pilnīgi ūdensnecaurlaidīgi. Drošība atbilst visaugstākajiem pasaules standartiem. Tiem ir daudzas noderīgas digitālās funkcijas – videoierakstītājs, pakāpenisks digitālais palielinājums, stadiometriskais attāluma mērītājs, kurš ļauj noteikt precīzu attālumu līdz mērķim. Iebūvētais WiFi modulis ļauj vadīt termokameru ar viedtālruņa palīdzību un nogādāt attēlu reālā laikā vai arī tā ierakstu uz jebkuru mobilo iekārtu. Pie tam, neskatoties uz šo iekārtu pārākumu vairākos būtiskos parametros, binokļu cena ir par kārtu zemāka nekā līdzīga ierīce pasaules tirgū.

Latvijas izplatītājs – kompānija Omicron, piedāvā universālas iekārtas un pieejamas cenas. Viss nepieciešamais medībām un militārām operācijām!

Ziņas

Par portālu

Rubrikas