Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548 avideo@avideo.lv

Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548
avideo@avideo.lv

Baltic Agro. Pavasaris.

Otrdiena, 17 Aprīlis 2018

- Pasūtīt videosižetu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Šogad pavasaris kavējās, tāpēc vēlāk sākušies arī lauksaimniecības darbi. Tradicionālajā izstādē Rāmavā, kura notika aprīļa pirmajā nedēļā, pavasarīgais noskaņojums bijā jārada pašiem pasākuma dalībniekiem. Uzņēmuma Baltic Agro darbinieki bija ļoti radoši – nofotografēties ar ziedošu rapša pļavu fonā, baltu bērzu rāmītī varēja jebkurš. Neskatoties uz laika apstākļiem, uzņēmumam ir pozitīvs un darbīgs noskaņojums. Jau daudzus gadus Baltic Agro apmāca zemniekus, kā pareizi lietot minerālmēslus. Tas ir devis rezultātus. Katrā zemnieku saimniecībā jau laicīgi iegādātas dažādas piedevas, lai pirmajās siltajās dienās uzsāktu lauku darbus. Šeit ir svarīga partneru kooperācija, tāpēc zem viena jumta ar Baltic Agro izstādē savu produkciju demonstrēja lauksaimniecības tehnikas un degvielas piegādātāji.
Egils Sviķis, “Baltic Agro” mārketinga daļas vadītājs
Šodien Baltic Agro ir Latvijas lielākā minerālmēslu un lopkopības barības piedevu piegādātāja. Pirms 3 gadiem Rāmavā kompānija pirmo reizi ieviesa tādu terminu ka Baltic Agro augu ambulance. Šajā nosaukumā atspoguļota visa uzņēmuma pieredze un sasniegumi, ar kuriem tas dalās ar zemniekiem. Tā ir medicīna augiem,- tā Baltic Agro palīdz cīnīties ar slimībām un kaitēkļiem. Izmantojot divdesmit gadu darba pieredzi, kompānija Baltic Agro ar katru gadu piedāvā arvien plašāku produkcijas un pakalpojumu klāstu.

Ziņas

Par portālu

Rubrikas