Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548 avideo@avideo.lv

Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548
avideo@avideo.lv

Autoizsole WebAutoBid.EU

Piektdiena, 14 Maijs 2021

Esiet sveicināti WebAutoBid.EU automašīnu izsolē!
WebAutoBid ir lielākā Eiropas automašīnu izsole kūrā ik nedēļu tiek piedāvāti vairāk, kā 30 000 pārbaudītu auto par izdevīgākajām cenām. , visu auto tehnisko un vizuālo stāvokli veic licenzēta trešā neatkarīgā kompānija, kas visu ievada automašīnu izsoles sistēmā. Šajā izsolā tiek piedāvāti tikai pārbaudīti auto no lielākajām līzinga kompānijām, Bankām, Auto dīleriem, Auto nomas firmām un Apdrošināšanas kompānijām visā Eiropā.
WebAutoBid piedāvā vairākus izsoles veidus:
• Nopirkt uzreiz – par gala cenu, kas norādīta izsolē
• Standarta izsole – kur Jūs varat likt likmi pakāpeniski pa solim uz augšu
• Aklā izsole – kurā Jūs pats norādiet sev vēlamo cenu par konkrēto auto
WebAutoBid Automašīnu izsolē var piedalīties gan Firmas, gan Automašīnu tirdzniecības uzņēmumi, gan arī Fiziskas personas. Esam izveidojuši lielāko Eiropas auto izsoles platformu tieši Jums, kur Jums ir ērti un parocīgi izvēlēties automašīnu precīzi Jūsu vajadzībām un pēc Jūsu budžeta. Jūs automašīnu šajā izsolē varat iegādāties jebkurā laikā no jebkuras vietas internetā gan no datora gan arī no mobīlā tālruņa.
Kad atomašīnu esat izvēlējies, vinnējis izsolē un veicis apmaksu, tad mūsu profesionālie darbinieki parūpēsies par to lai auto no atrašanās vietas tiktu nogādāts tieši līdz Jums. Kad auto būs piegādāts tad mūsu konsultants Jums palīdzēs ar automašīnas reģistrāciju.
Ienāciet www.WebAutoBid.EU un pārliecinieties paši, cik viss ir vienkārši nonākt pie sen meklētā auto par izdevīgāko cenu. www.WebAutoBid.EU

Ziņas

Par portālu

Rubrikas