Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548 avideo@avideo.lv

Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548
avideo@avideo.lv

1biznesa.lv

Ceturtdiena, 15 Marts 2018

Biznesa videoportāls – tā ir lieliska iespēja reklamēt Jūsu pakalpojumus. Portālā www.1biznesa.lv ir visplašākās iespējas informēt par Jūsu preci vai piedāvāto pakalpojumu.
1. Videosižets par Jūsu uzņēmuma produktiem vai pakalpojumiem latviešu un krievu valodās. Tas tiks arī pārraidīts TV kanālā "Rīga TV24".
2. Jūsu firmas vizītkarte uzņēmumu katalogā. Mājaslapa sniedz iespēju uzrakstīt tekstu, izveidot foto vai video galeriju, izveidot linku uz jūsu mājaslapu, informēt par darba laikiem, kontakttālruņiem, atrašanās vietu, produkcijas vai pakalpojumu katalogu. Vizītkarte būs ātri atrodama meklēšanas programmās (piemēram, ievadot "bonsai parks", 1biznesa.lv videomateriāls ir 5.vietā starp top 10, bet vizītkarte 10.vietā, respektīvi, 2 pozīcijas top 10 ieņem mūsu piedāvātie produkti). Cits piemērs – ievadot "mongoļu dziednieks Rīgā", portāla 1biznesa.lv videomateriāls ir pirmais, bet mūsu mājaslapas materiāls – 7.
3. Preču un pakalpojumu katalogs. Katalogā var izvietot preču vai pakalpojumu fotogrāfijas un aprakstu, linku uz jūsu mājaslapu, kurš aizvedīs uz konkrēto preci vai pakalpojumu, kā arī linku uz vizītkarti kompānijas katalogā.
4. Videomateriāls un raksts portāla 1biznesa.lv specializētajā sadaļā un galvenajā lapā slaidu lentē.
5. Video izvietošana sadaļā "rekomendējamie" pēc klienta ieskata.
6. Liels baneris galvenajā lapā, ta izgatavošana un izvietošana.

Ziņas

Par portālu

Rubrikas