Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548 avideo@avideo.lv

Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548
avideo@avideo.lv

Veselības centrs „Tavai sirdij”

Trešdiena, 06 Septembris 2017

 

Veselīgs dzīvesveids ir labas pašsajūtas un teicama noskaņojuma garants. Tomēr jāatceras, ka tas nav tikai fizisku vingrinājumu komplekss, tie ir arī pareizi dzīvošanas principi, tādi kā atteikšanās no kaitīgiem ieradumiem, sabalansēts uzturs, aktīvs dzīvesveids un harmoniskas attiecības ar apkārtējo vidi. Veselīga dzīvesveida piekritēju skaits pieaug visā valstī.

Dundagas novadā, Slīteres dabas parkā, izveidots veselības centrs „Tavai sirdij" Ansis Roderts, Veselības Centra dibinātājs: Mūsu centrs piedāvā nedēļas programmas, kuru laikā cilvēks realizē vismaz 8 veselīga dzīvesveida aspektus.

Veselības centrs „Tavai sirdij" piedāvā arī individuālas programmas veselības atjaunošanai, dažādas fizioterapijas procedūras, masāžu, veģetāru virtuvi.

Centra pozitīvā atmosfēra veicina vēlmi dzīvot veselīgi katru dienu, kā arī izmēģināt vērtīgu, no vietējiem produktiem gatavotu ēdienu. Vēl centra viesiem tiek dota iespēja piedalīties ekskursijā un degustācijā „Soja – ražošana un izmantošana". Tas ir ideāls produkts veģetāriešiem, jo sojas sastāvā ir 40% olbaltumvielu, kuru īpašības nearko neatšķiras no dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielām. Tā tiek audzēta tieši centra teritorijā.

Ansis Roderts, Veselības Centra dibinātājs: Piedāvāju pircējiem sojas pupiņas, kuras audzētas Latvijā. Piedāvāju nogaršot veģetārās zirņu kotletes, lai iepazīstinātu ar veģetāro virtuvi. Kā arī tofu sieru un desu, lai nodemonstrētu, ko var izgatavot no sojas.

Interesanti, ka sojas pienu var izgatavot mājas apstākļos. Process aizņems 20 minūtes. Būs nepieciešams speciāls aparāts, kuru var iegādāties centrā „Tavai sirdij". Iegūt sojas pienu ir vienkārši. Nepieciešamas 100 gramu sojas pupiņu, tās jāiemērcē ūdenī. Pēc tam pupiņas ieber aparātā un pievieno apmēram litru ūdens. Pēc tam nedaudz jāuzgaida.

Ja vēlieties izrauties no ikdienas steigas, atpūsties klusumā, uzlabot veselību un dvēseles mieru, apmeklējiet veselības centru „Jūsu sirdij", kur jūs ar prieku uzņems pieredzējuši speciālisti, veselīga dzīvesveida entuziasti.

Veselības centrs „Tavai sirdij"
Dundagas novads, „Mežlīdumi"
tālr. 26 543 781
20 235 866
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
draugiem.lv/veseligadzivesveidacentrs

Ziņas

Par portālu

Rubrikas