Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548 avideo@avideo.lv

Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548
avideo@avideo.lv
PRF klīnika

PRF klīnika

Asins plazmas injekcijas stomatoloģijā, ortopēdijā, kosmetoloģijā

Address

  • Street: Tallinas iela 49, Rīga, LV-1001

Contact

  • Telephone: +371 29115512
  • E-Mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Video

Apraksts

Svarīgs mūsdienu medicīnas un kosmetoloģijas uzdevums ir pāreja no medicīniskām ārstniecības metodēm uz bioloģiskām. Viena no šādām metodēm ir ar trombocītiem bagātā fibrīna – PRF, kas iegūts no paša pacienta asinīm, izmantošana. No vēnas paņemtās asinis, pēc apstrādes centrifūgā, tiek pārvērstas par koncentrātu ar augstu leikocītu un trombocītu saturu. PRF injekcijas aktivizē atjaunošanās un apmaiņas procesus plazmas ievadīšanas zonās. PRF metodi plaši izmanto stomatoloģiskajā ķirurģijā, traumatoloģijā un ortopēdijā, estētiskajā medicīnā, kosmetologijā. Latvijā jaunajām tehnoloģijām pirmā pieversās kompānija PRF Klīnika.
Aiva Pakule, ārste-stomatoloģe, PRF Klīnikas vadītāja uzsvaru liek uz estētisko medicīnu.
PRF injekcijas stimulē ādas atjaunošanos,- iedarbība notiek uz „nogurušajām” šūnām. Procedūrai ir ilglaicīgs efekts, jo tiek ietekmēts dabīgais novecošanas process. PRF metode ļauj saglabāt jaunību uz ilgu laiku, iztiekot bez plastiskās ķirurģijas. PRF metode jau aktīvi tiek izmantota 2 gadus, un ir pierādījusi savu efektivitāti.
Ortopēdijā, ārstējot osteoartrozi, pietiek ar 2-3 PRF injekcijām, lai novērstu mokošas sāpes, uzlabotu locītavu funkcionalitāti. Pacients var brīvi staigāt, iet pa trepēm, nejūtot sāpes locītavās
Speciālisti ir sasnieguši ļoti labus rezultātus traumatoloģijā. Vairākos Latvijas rajonos notika labdarības pasākumi vecāka gadagājuma cilvēkiem. Estētiskajā medicīnā PRF metode veiksmīgi risina aknes problēmu – ādas tauku dziedzeru iekaisuma procesu, kas veicina neglītu rētu veidošanos.
PRF terapija mitrina sauso sejas un roku ādu, uzlabo ādas krāsu pat pacientiem, kuri ilgstoši smēķē, veiksmīgi cīnās ar taukainu un porainu ādu, kā arī novērš celulītu un strijas. PRF Klīnikas speciālisti veic individuālas konsultācijas un profesionālos medicīniskos seminārus.

Galerija

Video

  • PRF 4 min
  • PRF 5 min
  • PRF 6 min
  • PRF 7 min
  • PRF 8 min
  • PRF 9 min

Ziņas

Par portālu

Rubrikas