Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548 avideo@avideo.lv

Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548
avideo@avideo.lv

Acu protezēšana

Pirmdiena, 12 Marts 2018

Jebkuram cilvēkam, kurš traumas, slimības vai nelaimes gadījuma rezultātā zaudējis aci, tas ir ne tikai smags fiziskais, bet arī psiholoģiskais trieciens. Problēmu palīdzēs risināt acs protēze. Lai gan mākslīgā acs neatjaunos redzi, panāktais kosmētiskais efekts ļaus atgriezties ierastajā dzīves ritmā un dzīvot pilnvērtīgi. Valtera protezēšanas laboratorija ir vienīgais šāda profila medicīnas centrs Baltijā. Sertificētās laboratorijās speciālisti ar ilgu gadu darba pieredzi izgatavos tādas protēzes, kuras gan vizuāli, gan funkcionāli maksimāli līdzinās cilvēka acij. Katra protēze ir unikāls roku darbs.

Valdis Valters
Baltijas Acu protēzistu asociācijas prezidents
„Valtera protēžu laboratorijas" vadošais speciālists: Acu protēzes nepieciešamas gadījumos, kad pilnībā zaudēts acs ābols, vai arī slimības rezultātā veidojas aklums, ja acs ābola izmēri samazinās, traumas gadījumā vai iedzimtu pataloģiju rezultātā. Ja tā nav bijusi ļoti smaga trauma, tā ir saslimšana vai kaut kas iedzimts, un ir saglabājusies acs muskulārā sistēma, tad tādos gadījumos protēze dos iespēju mirkšķināt plakstiņu un pagriezt aci.
Valtera protezēšanas laboratorijā tiek izgatavotas individuālas acs protēzes no stikla un sintētiskajiem materiāliem. Atkarībā no tā, kādu materiālu esiet izvēlējušies, protēzi izgatavos 1-3 dienu laikā. Bez tam, laboratorijā iespējams izgatavot protēzi kopā ar sejas daļu vai aci ar plakstiņu. Jaunākās tehnoloģijas un mūsdienīgi instrumenti garantē protēžu izturību. Katram izstrādājumam laboratorija nodrošina 2 gadu garantiju.

Valdis Valters
Baltijas Acu protēzistu asociācijas prezidents
„Valtera protēžu laboratorijas" vadošais speciālists: Mums Latvijā ir ļoti paveicies, jo mums ir pieejami visi tie materiāli, kurus izmato visā pasaulē – plastmasa, kriolīta stikls, silikona materiāli. Mums ir iespēja izvēlēties nepieciešamo materiālu, lai panāktu vajadzīgo orbītas vai acs ābola deformācijas pakāpi. Mēs strādājam ar unikāliem, labākajiem materiāliem materiāliem, kādi uz doto brīdi pasaulē pieejami – vācu kriolīta stiklu. Tas pats par sevi ir tik augstas kvalitātes, ka nepieciešams tikai nedaudz mūsu prasmju, pieredzes, un rezultāts vienmēr būs teicams.
Stikla acs protēzes nodrošina gandrīz tādu pašu atspīdumu, ka īstā acs. Pēc formas tās atgādina pusīti no valrieksta čaulas, uz kuras uzzīmēta varavīksnene, acu zīlīte un asins kapilāri. Vācu kriolīta stikls ir sevišķi izturīgs un ķīmiski augsti noturīgs. Pēc vizuālās pielaikošanas, krāsas un formas piemeklēšanas, pacienta klātbūtnē stikla implanti tiek izpūsti, pulēti un novesti līdz pilnībai. Katram pacientam jāievēro individuāli protēzes nēsāšanas un kopšanas noteikumi, rūpīgi jāseko protēzes stāvoklim un jāpilda ārsta rekomendācijas.

Valdis Valters
Baltijas Acu protēzistu asociācijas prezidents
„Valtera protēžu laboratorijas" vadošais speciālists: Ja radušās problēmas, liels lūgums mūsu pacientiem, vispirms griezties pie mums. Neviens nenovērtēs labāk acs dobuma komplikāciju iemeslu par okulāristu. Visbiežākie sarežģijumu iemesli ir konjuktivīts, acs dobuma gļotādas iekaisums. Parasti tas notiek, ja pacients aizmirst mainīt protēzi. Mūsu protēze noteikti jāmaina reizi 2-3 gados. Plastmasa protēzes obligāti rezi gadā jāpulē. Jau daudzus gadus Latvijā, Igaunijā un Lietuvā valsts pilnībā sedz acs protēzes izgatavošanas izdevumus. Ta kā pacientiem vienīgi laicīgi jāmaina protēzi.

Galvenā Valtera protezēšanas laboratorija atrodas Rīgā, ar filiāli Siguldā. Laboratorijas filiāles atrodas arī Lietuvā. Igaunijā un Gruzijā. Pie tam, speciālists pieņem pacientus un konsultē Maskavas Acu protezēšanas institūtā. Valtera laboratorija sadarbojas ar Eiropas labākajiem plastiskās un rekonstruktīvās ķirurģijas speciālistiem, un ir gatava palīdzēt jebkura vecuma un jebkuras valsts pacientiem. Laboratorijas mājaslapā var atrast visu nepieciešamo informāciju, tai skaitā – jurista konsultāciju par ES valstu pacientu iespējamajiem izdevumiem. Teicamu rezultātu garantē Valtera protezēšanas laboratorijas augsti kvalificēto speciālistu meistarība, jaunākās tehnoloģijas un individuāla pieeja katram klientam.

Valtera protēžu laboratorija
Lēdurgas iela 16, Rīga
tālr. 67 394 563

Raiņa iela 5a, Sigulda
tālr. 67 972 098

www.vpl.lv

Ziņas

Par portālu

Rubrikas