Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548 avideo@avideo.lv

Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548
avideo@avideo.lv
PRF klīnika

PRF klīnika

Efektīva sejas ādas atjaunošana

Address

  • Street: 49, Tallinas iela, Rīga

Contact

  • Telephone: +371 29115512
  • E-Mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Video

Apraksts

Kopta sieviete vienmēr izskatīsies jaunāka par saviem gadiem. Mūsdienu medicīnas sasniegumi ļauj saglabāt jaunību ilgus gadus, neizmantojot plastisko ķirurģiju. Daktera Jozefa Čukruna revolucionārā metode dod iespēju vizuāli padarīt jūs 15—20 gadus jaunāku. Sadarbībā ar divām prestižām ASV un Vācijas laboratorijām, ir izstrādāta i-PRF Matrix tehnoloģija – dabīga ādas reģenerācija ar paša asins šūnu preparātu palīdzību. Ar fibrīnu bagātinātas injekcijas izraisa ādas šūnu reģenerāciju un atjaunošanos.
Aiva Pakule, stomatoloģe
Latvijā jaunās tehnoloģijas ieviešanas pionieri ir kompānija PRF Klīnika. Klīnikas speciālisti ir veikuši virkni ādas atjaunošanas procedūru un ieguvuši pārliecinošus rezultātus. No pacienta vēnas paņemtās asinis pēc apstrādes centrifūgā pārvēršas par materiālu ar augstu leikocītu(balto asinsķermenīšu) un trombocītu koncentrāciju. Pēc tam tas tiek injicēts problemātiskajās zonās, un sākas ādas šūnu reģenerācija. Pēc pusotras nedēļas, pateicoties vielmaiņas stimulācijai un paaugstinātai kolagēna kvantitātei un kvalitātei, ādas kārta kļūst biezāka.
Procedūra ir absolūti nekaitīga, nealerģiska, jo sejas ādā tiek ievadīti paša asinsķermenīši, atšķirībā no mākslīgām botulīna injekcijām vai hialuronskābes preparātiem. Dažādu metožu salīdzinošie pētījumi, kuri tika veikti pirms jaunās tehnoloģijas ieviešanas, pierāda pārliecinošu i-PRF pārākumu.
Nepārspīlējot varam teikt, ka i-PRF tehnoloģija ir radījusi revolūciju estētiskajā medicīnā. Šī metode palīdz izlīdzināt rētas, atbrīvoties no celulīta un strijām, uzlabo matu veselību un sejas krāsu. Sīkāk par inovācijām estētiskajā medicīnā un kosmetoloģijā variet uzzināt mūsu mājaslapā www.prfklinika.lv.

 

Kategorija

Skaistumkopsana

Galerija

Video

  • obogashhennyj trombocitami fibrin
  • procedura prf

Ziņas

Par portālu

Rubrikas