Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548 avideo@avideo.lv

Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548
avideo@avideo.lv

Cīņa par garāžām

Pirmdiena, 23 Oktobris 2017

Jurijs Bočarovs ir viens no pirmajiem laimīgajiem savas garāžas īpašniekiem. Tālajā 1976.gadā viņš resonīgi saņēma atkļauju būvēt garāžu kooperatīvu. Ko nozīmēja padomju cilvēkam kļūt par garāžas īpašnieku, vislabāk ir parādījis Eldars Rjazanovs tāda paša nosaukuma filmā. Pēc 40 gadiem Jurijam Bočarovam jāpiedzīvo tikpat lielas kaislības. Kopā ar viņu – vēl gandrīz 600 kooperatīva “Jūrmalas stūre” biedriem.
Jau divarpus gadus šie izmisīgie saucieni „atdodiet mums mūsējo” nav sasnieguši dzirdīgas ausis. Tieši tik ilgi turpinās stāsts par iespējamo dokumentu viltošanu un simtiem Jūrmalas kooperatīva garāžu piesavināšanos. Purvainajā zemes gabalā pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados sāka būvēt garāžas. Tas notika par jaunizveidotā garāžu kooperatīva biedru personīgajiem līdzekļiem. Kas gan varēja iedomāties, ka visas viņu pūles un regulārās biedru naudas iemaksas tika veiktas par garāžām, kuras pēkšņi kļuvušas par kāda cita īpašumu
Vienā jaukā dienā izrādījās, ka kooperatīvam ir jauna valde, bet 600 cilvēki, kuri nav paspējuši privatizēt savu garāžu, ir zaudējuši īpašuma tiesības.
Likumīgie garāžu īpašnieki ir pilni apņēmības cīnīties līdz galam, vajadzības gadījumā vērsties Eiropas Cilvēktiesību tiesā.

Ziņas

Par portālu

Rubrikas