Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548 avideo@avideo.lv

Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548
avideo@avideo.lv

Daudzfunkcionālu spēļlaukumu izstrāde

Trešdiena, 06 Septembris 2017

 

Radināt pie veselīga dzīvesveida katru Latvijas ģimeni – to cenšas panākt uzņēmums „Z company". Tās darbinieki katru dienu strādā pie glītu, drošu un daudzfunkcionālu spēļlaukumu izstrādes. Tajos jautri pavadīt brīvo laiku var jebkurš ģimenes loceklis. Pateicoties individuālam dizainam un dažādiem krāsu risinājumiem, šādi rotaļu laukumi padarīs jūsu bērna ikdienu krāsainu un iespaidiem bagātu, viņu bērnība būs prieka pilna un neaizmirstama.

Ilze Zalāne, valdes priekšsēdētāja: Galvenais ir tas, ka, rotaļājoties, bērni mācās. Es, kā divu bērnu māte, vēlos lai tas notiktu maksimāli viegli un jautri. Mūsu spēļlaukumi ir paredzēti ne tikai aktīvām kustībāmm, kuru laikā tiek nodarbināti roku un kāju muskuļi, bet arī sīkās motorikas attīstībai.

Pamata prasība bērnu precēm ir drošība. Visi piedāvātie produkti ir sertificēti, izmantotie materiāli ir rūpīgi pārbaudīti un atbilst augstākajām kvalitātes prasībām. Visi rotaļu laukumu elementi, pat nelielas detaļas, jumtiņi un vārtiņi , ir izveidoti tā, lai izslēgtu jebkādu traumu iespējamību. „Z company" ražo arī ielas trenažierus. Tos var uzstādīt pagalmos, biroju centru teritorijā, atpūtas un sporta kompleksos. Tie pie mums kļūst arvien populārāki.

 • Z Company
  Daudzfunkcionālu spēļlaukumu izstrāde
  Aktīva atpūta

  +371 26404768, +371 20252299
  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  Z Company
 • Ziņas

  Par portālu

  Rubrikas